ZÁPAS VONKU: V sobotu vo Svidníku môžeme rozhodnúť

Východniarska semifinálová séria play-off Niké Extraliga mužov pokračuje štvrtým zápasom už v sobotu (26.3.2022) o 17:00 hod. v Mestskej športovej hale vo Svidníku. Miraďáci majú vo vyraďovacej časti súťaže zpostupový mečbal. Stav série hranej na 3 víťazné zápasy je v pomere 2:1. Srdečne pozývame fandiť pod Duklu alebo k online prenosu.

FOTO: Veronika Mihaliková

Spoločne fandime VK MIRAD UNIPO Prešooov do tohooo!

NAJBLIŽŠÍ PROGRAM ZÁPASOV

Pripomíname, že vstup na volejbalové podujatia podlieha vždy aktuálnym opatreniam Vlády SR a Hlavného hygienika SR v súvislosti s pandemickou situáciou ochorenia COVID-19. Ďakujeme, že svojim zodpovedným prístupom chránite svoje zdravie a zdravie hráčov a realizačného tímu. Všetky zápasy je možné sledovať online. Aktuálne epidemiologické pokyny a výsledky zápasov zverejňujeme na klubových sociálnych sieťach.

Foto: Veronika Mihaliková

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD UNIPO Prešov nájdete na FacebookuInstagrameYouTube a najnovšie aj na TikToku! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradunipopresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy #miradfans #fandimmiradu