ZÁPAS ONLINE: Vo štvrtok v Trenčíne

Extraligový program prešiel malou zmenou a v najbližšom extraligovom zápase budeme predohrávať stretnutie 5. kola. Vo štvrtok (21.10.2021) o 20:00 hod. je naplánovaný duel proti mladíkom v Športovej škole volejbalu v Trenčíne. Srdečne pozývame fandiť online.

ŠŠ volejbal Trenčín je družstvo štartujúce v najvyššej slovenskej volejbalovej súťaži. Ide o Centrum olympijskej prípravy SVF (COP), resp. stredisko zriadené Slovenskou volejbalovou federáciou (SVF) ako odborným garantom. Projekt centralizovanej prípravy vo volejbale vznikol už v r. 1996 a bol realizovaný najprv pri Osemročnom športovom gymnáziu v Trenčíne (pre chlapcov) v rámci ŠG Trenčín. COP zabezpečuje komplexnú športovú prípravu vrátane tréningového a súťažného procesu pre talentovaných hráčov. COP Volley ako volejbalový klub je občianskym združením a neziskovou organizáciou. V súčasnosti po transformácii ŠG na SŠŠ štartuje družstvo pod názvom ŠŠ Volejbal Trenčín. Pred sezónou 2021/2022 v Trenčíne po odchode Petra Kalného do štruktúr VKP Bratislava sa stal hlavným trénerom Ivan Hiadlovský.

Nahrávači: Lukáš Hlaváč, Ivo Rosina, Alex Belička
Smečiari: Adrián Petruf, Kristián Murgaš, Martin Rendla, Matej Sýkora, Pavel Haluška, Matej Gábor
Blokári: Miroslav Baslar, Samuel Kudla, Tomáš Badáň, Mário Varhaník
Univerzáli: Branislav Belej, Šimon Spišský
Libero: Richard Volčko
Tréner: Ivan Hiadlovský, asistent: Róbert Hupka

Zápas pod Hradom Matúša Čáka bude online cez modul vysielať Slovenská volejbalová federácia. Držať palce a sledovať cez internet môžete od 20:00 hod. Spoločne fandime VK MIRAD UNIPO Prešooov do tohooo!

Z dôvodu európskych povinností súperov bude nasledovať ďalšia predohrávka, tentokrát 7. kola extraligy. V utorok (26.10.2021) o 18:00 hod. sa predstavíme na pôde húževnatého súpera TJ Spartak Myjava. Najbližší domáci zápas odohráme v rámci 6. kola v sobotu (30.10.2021) o 17:00 hod. proti VKP Bratislava. Srdečne pozývame fandiť!

Vždy aktuálne protipandemické opatrenia a podmienky vstupu do objektu športovej haly budeme zverejňovať pred každým domácim zápasom individuálne.

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD UNIPO Prešov nájdete na FacebookuInstagrameYouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradunipopresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy