ZÁPAS ONLINE: V utorok na Myjave

Extraligový program prešiel ďalšou zmenou a v najbližšom extraligovom zápase budeme predohrávať stretnutie 7. kola. V utorok (26.10.2021) o 18:00 hod. je naplánovaný duel proti húževnatému súperovi TJ Spartak Myjava. Srdečne pozývame fandiť online.

TJ SPARTAK MYJAVA ako vicemajster uplynulej sezóny má dlhodobo stabilný káder zložený prevažne z odchovancov klubu. Pred novým ročníkom súťaže zaznamenal len „kozmetické“ úpravy v radoch hráčov. Družstvo trénera Martina Pipu sa rozlúčilo s blokárom Marekom Ludhom, ktorý sa rozhodol venovať plážovému volejbalu a na jeho miesto angažovalo Filipa Mačuhu z Komárna. Po prvých štyroch kolách extraligy je Myjava nezdolaná, čo ju radí k priebežným lídrom tabuľky pred Bratislavou.

Zápas na kopaniciach bude online cez modul vysielať Slovenská volejbalová federácia. Držať palce a sledovať cez internet môžete od 18:00 hod. Spoločne fandime VK MIRAD UNIPO Prešooov do tohooo!

Najbližší domáci zápas odohráme v rámci 6. kola v sobotu (30.10.2021) o 17:00 hod. proti VKP Bratislava. Srdečne pozývame fandiť!

S ohľadom na zhoršujúci sa stav v nemocniciach a vysoké počty infikovaných a hospitalizovaných pacientov v okrese Prešov bude športové stretnutie prebiehať v režime len pre ZAOČKOVANĚ OSOBY. Vstup do športovej haly je podmienený preukázaním sa mobilnou aplikáciou COVID PASS alebo iným dokladom preukazujúcim absolvovanie očkovania proti ochoreniu COVID-19.

Vstupné na domáce zápasy sezóny 2021/2022:
DOSPELÍ 4,00 €
DETI OD 10 ROKOV, ŠTUDENTI ISIC, ITIC, SENIORI, ZŤP 2,00 €
DETI DO 10 ROKOV ZADARMO
PERMANENTKA na všetky domáce zápasy 100,00 €

Foto: FB VO TJ Spartak Myjava

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD UNIPO Prešov nájdete na FacebookuInstagrameYouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradunipopresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy