ZÁPAS ONLINE: V sobotu vo Svidníku

V sobotu (13.11.2021) sú na programe zápasy 8. kola základnej časti extraligy. Naši muži vycestujú na prvú odvetu tohto ročníka do Svidníka. Stretnutia na severovýchode Slovenska bývajú náročné, ale v náš prospech hovorí domáce víťazstvo 3:0 z prvého kola.

Zápas spod Dukly bude online cez modul vysielať Slovenská volejbalová federácia. Držať palce a sledovať cez internet môžete od 17:00 hod. Spoločne fandime VK MIRAD UNIPO Prešooov do tohooo!

PROGRAM NAJBLIŽŠÍCH EXTRALIGOVÝCH ZÁPASOV

Pri najbližšom domácom zápase sa uvidíme netradične v nedeľu (21.11.20) o 17:00 hod. V Športovej hale Prešovskej univerzity v Prešove privítame obhajcu titulu Rieker UJS Komárno. Srdečne pozývame fandiť. Zápas premiérovo odvysiela televízia JOJ Šport s komentátormi.

S ohľadom na zhoršujúci sa stav v nemocniciach a vysoké počty infikovaných a hospitalizovaných pacientov v okrese Prešov bude športové stretnutie prebiehať v režime len pre ZAOČKOVANĚ OSOBY. Vstup do športovej haly je podmienený preukázaním sa mobilnou aplikáciou COVID PASS alebo iným platným dokladom o absolvovaní očkovania proti ochoreniu COVID-19.

Vstupné na domáce zápasy sezóny 2021/2022:
DOSPELÍ 4,00 €
DETI OD 10 ROKOV, ŠTUDENTI ISIC, ITIC, SENIORI, ZŤP 2,00 €
DETI DO 10 ROKOV ZADARMO
PERMANENTKA na všetky domáce zápasy 100,00 €

Pre všetkých, ktorí sa nebudú môcť zúčastniť zápasu osobne, je k dispozícii live prenos prostredníctvom modulu Slovenskej volejbalovej federácie.

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD UNIPO Prešov nájdete na FacebookuInstagrameYouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradunipopresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy