ZÁPAS ONLINE: V sobotu v Myjave

Po skoro dvojmesačnej zápasovej pauze nás čaká veľká previerka. Na sobotu 23. januára o 18:00 hod. je naplánované stretnutie 12. kola základnej časti extraligy, v ktorom naši muži vycestujú na myjavské kopanice. Duel s tabuľkovým prenasledovateľom je prísľubom kvalitného volejbalu.

Ilustračný obrázok, zdroj: FB VO TJ Spartak Myjava

Myjava v novembri posilnila o skúseného blokára Mareka Ludhu. Zlepšenie hráči dokázali pretaviť do postupu vo štvrťfinále turnaja o Slovenský pohár cez Prievidzu i extraligovými víťazstvami nad Komárnom a Košicami.

V prešovských radoch sme s príchodom nového roka privítali staro-novú posilu, smečiara Juraja Drobňáka a skúseného brazílskeho blokára Rodriga Moraesa, alias Muda. Obaja sa plynulo zapojili do tréningového procesu a uvidíme, či dostanú šancu zapojiť sa do hry už v sobotňajšom zápase.

Držať palce našim chlapcom môžete online cez modul SVF alebo s komentátormi cez internetovú televíziu Huste.tv. Spoločne fandime VK MIRAD UNIPO Prešooov do tohooo!

Podmienkou športového podujatia sú negatívne antigénové testovania na koronavírus všetkých hráčov a členov realizačných tímov. Zápas sa odohrá za prísnych hygienických opatrení bez účasti divákov.

Najbližší domáci zápas je na programe hneď v stredu 27. januára 2020, kedy sa vo východniarskom derby stretneme s družstvom TJ Slávia Svidník. Zápas je dohrávkou odloženého stretnutia 11. kola extraligy z decembra minulého roka.

Zdroj: svf.sk
Foto: FB VO TJ Spartak Myjava

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD UNIPO Prešov nájdete na Facebooku, Instagrame a YouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradunipopresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy