ZÁPAS ONLINE: Semifinále play-off v sobotu doma

Po dlhšej pauze sme späť! Extraligové semifinále proti Rieker UJS Komárno začína v sobotu (20.3.2021) o 17:00 hod. Ako sme avizovali, séria bude vzhľadom na termínové okolnosti skrátená z troch na dve víťazné stretnutia. Rozhodla o tom Súťažná komisia SVF z dôvodu aktuálnej zdravotnej situácie po dohode oboch tímov.

Druhý zápas je na programe v Komárne v stredu 24. marca a prípadný tretí opäť v Prešove v sobotu 27. marca. Ak sa o postupujúcom rozhodne v úvodných dvoch dueloch, 27. 3. sa začne séria o 3. miesto a finále.

Vzhľadom na protiepidemiologické opatrenia Vlády SR a Hlavného hygienika SR nie je možná osobná účasť divákov. Podporiť chlapcov môžete sledovaním na diaľku, na smart TV, PC, tablete, alebo v mobile.

Duel je naživo streamovaný cez internet prostredníctvom modulu SVF a na interaktívnej platforme Twitch.tv s komentárom. Po registrácií je možné sa zapojiť do livechatu. Odporúčame livestreaming cez Twitch s komentátormi. Spoločne fandíme VK MIRAD UNIPO Prešooov do tohooo!

O výsledky budeme informovať na webe a klubových sociálnych sieťach.

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD UNIPO Prešov nájdete na Facebooku, Instagrame a YouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradunipopresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy