ZÁPAS ONLINE: Prvý domáci duel extraligy proti Košiciam

Extraligovú sezónu štartujeme zápasom 2. kola proti východniarskemu rivalovi z Košíc v sobotu 10.10.2020 o 17:00 hod. Vzhľadom na opatrenia môžete podporiť našich chlapcov aspoň na diaľku, na smart TV, na tablete, alebo v mobile.

Duel je naživo streamovaný cez internet prostredníctvom modulu SVF a na interaktívnej platforme Twitch.tv, kde je zápas vysielaný s komentárom. Po registrácií je možné sa zapojiť do livechatu. Livestreaming cez Twitch s komentátormi je pre nás všetkých novinkou, ktorú testujeme premiérovo. Za prípadne technické komplikácie sa vopred ospravedlňujeme.

Klub prísne dbá na všetky opatrenia, ktoré vydalo Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR a hlavný hygienik SR v súčinnosti s Regionálnym úradom verejného zdravotníctva v Prešove. Hromadné športové podujatia v interiéry sú povolené len pri účasti maximálneho počtu 50 osôb vrátane organizátorov, hráčov a realizačných tímov a v tomto prípade diváci nemajú povolený prístup do športovej haly.

Do tréningového procesu sú zapracované pokyny vydané vedením Prešovskej univerzity v Prešove a počas zápasov sú vykonané všetky úkony súvisiace s opatreniami Slovenskej volejbalovej federácie. Hráči prešli testovaním s negatívnym výsledkom a v prípade potreby sme pripravení na ďalšie testovanie.

Viac informácií nájdete na klubových sociálnych sieťach. Spoločne fandíme VK MIRAD UNIPO Prešooov do tohooo!

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD UNIPO Prešov nájdete na Facebooku, Instagrame a YouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradpupresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy