ZÁPAS ONLINE: Nováčik z Bratislavy v Prešove

Extraliga mužov pokračuje 14. novembra 2020 dohrávkou 3. kola. Volejbalisti VK MIRAD UNIPO Prešov privítajú na domácej palubovke staro-nový tím VKP Bratislava.

Stretnutie začne o 17:00 hod. v Športovej hale Prešovskej univerzity v Prešove. Vzhľadom na opatrenia Vlády SR nie je možná osobná účasť divákov, ale podporiť chlapcov môžete sledovaním na diaľku, na smart TV, na tablete, alebo v mobile.

Duel je naživo streamovaný cez internet prostredníctvom modulu SVF a na interaktívnej platforme Twitch.tv, kde je zápas vysielaný s komentárom. Po registrácií je možné sa zapojiť do livechatu. Odborúčame livestreaming cez Twitch s komentátormi Kamilom a Jurajom.

DNEŠNÝ SÚPER – VKP BRATISLAVA
S viacerými zvučnými menami odštartoval novú sezónu nováčik volejbalovej extraligy mužov VKP Bratislava. Historicky najúspešnejší slovenský klub s 11 majstrovskými titulmi, tromi federálnymi titulmi a siedmimi víťazstvami v Slovenskom pohári sa vracia medzi volejbalovú elitu po odkúpení licencie od tímu VK Komjatice. V kádri trénera Jasoslava Noseka figuruje rekordér v počte štartov v slovenskej reprezentácii Juraj Zaťko, ktorý v uplynulom ročníku pôsobil v Komárne. Z Prievidze prišiel blokár Radoslav Prešinský a libero Ľuboš Nemec, štvornásobný slovenský šampión v plážovom volejbale. Dres VKP obliekajú aj minulosezónne opory Nitry Ľuboš Kostoláni s Marekom Malinom a ďalší skúsení volejbalisti – nahrávač Tomáš Hollý, blokár Matej Hukel či univerzál Boris Demeter. 

Domáci klub prísne dbá na všetky opatrenia, ktoré vydalo Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR a hlavný hygienik SR v súčinnosti s Regionálnym úradom verejného zdravotníctva v Prešove. Dovolené sú len najvyššie súťaže vo futbale, hokeji, hádzanej, basketbale a volejbale po absolvovaní negatívneho testovania na výskyt koronavírusu prostredníctvom antigénových testov všetkých hráčov a realizačného tímu. Diváci nemajú povolený prístup do športovej haly.

Do tréningového procesu sú zapracované pokyny vydané vedením Prešovskej univerzity v Prešove a počas zápasov sú vykonané všetky úkony súvisiace s opatreniami Slovenskej volejbalovej federácie.

Viac informácií nájdete na klubových sociálnych sieťach. Spoločne fandíme VK MIRAD UNIPO Prešooov do tohooo!

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD UNIPO Prešov nájdete na Facebooku, Instagrame a YouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradpupresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy