VÝCHODŇARSKE DERBY: V nedeľu doma televízny zápas proti Svidníku

Cez víkend pokračuje Niké Extraliga mužov zápasmi 15. kola. Prvý súťažný zápas roka 2022 odohráme doma. Na domácej palubovke Športovej haly Prešovskej univerzity v Prešove sa predstavíme netradične v nedeľu (9.1.2022) o 16:30 hod.. Hostiť budeme tradičného regionálneho rivala zo Svidníka.

Derby sa z dôvodu nepriaznivej epidemiologickej situácie uskutoční bez divákov, ale bude možné ho sledovať nielen online, ale aj prostredníctvom novej športovej televízie TV JOJ Šport. Srdečne pozývame fandiť k obrazovkám.

DNEŠNÝ SÚPER – TJ SLÁVIA SVIDNÍK
Regionálny rival spod Dukly si v tejto sezóne vedie pomerne statočne. Po zdolaní Prievidze vo dvoch zápasoch a odstúpení Trenčína postúpili Svidníčania v turnaji o Slovenský pohár priamo do finále. V extraligovej tabuľke sa pohybujú na stredných priečkach a vydobyli si povesť nepredvídateľného súpera, ktorí dokáže potrápiť aj papierového favorita. V náš prospech tento rok hovoria dve víťazstvá, doma a vo Svidníku, v pomere 3:0. Ako dopadne tretie meranie síl? Dôvodom výnimočného nedeľného termínu duelu je vysielanie prostredníctvom novej športovej televízie TV JOJ Šport. Sledujte s nami.

JANUÁROVÝ PROGRAM ZÁPASOV
Najbližšie stretnutie 16. kola Niké Extraligy mužov, v ktorom Miraďáci vycestujú do Komárna je naplánované na sobotu (15.1.2021) so začiatkom o 20:00 hod. Zápas na juhu Slovenska opäť odvysiela televízia JOJ ŠPORT.

V 17. kole budú Šarišania oddychovať keďže v najvyššej súťaži proti sebe nastupuje nepárny počet účastníkov. Pri domácom stretnutí sa uvidíme až v sobotu (29.1.2021) o 17:00 hod. v Športovej hale Prešovskej univerzity. Zverenci trénera Erika Digaňu budú v rámci 18. kola hostiť družstvo VK OSMOS Prievidza.

Zmena termínov vyhradená.

Pripomíname, že vstup na volejbalové podujatia podlieha vždy aktuálnym opatreniam Vlády SR a Hlavného hygienika SR v súvislosti s pandemickou situáciou ochorenia COVID-19. Ďakujeme, že svojim zodpovedným prístupom chránite svoje zdravie a zdravie hráčov a realizačného tímu. Všetky zápasy je možné sledovať online. Aktuálne epidemiologické pokyny a výsledky zápasov zverejňujeme na webe www.vkmiradpupresov.sk a klubových sociálnych sieťach.

Foto: Veronika Mihaliková

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD UNIPO Prešov nájdete na FacebookuInstagrameYouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradunipopresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy