Volleyball Camp 2019

V pondelok (19.8.2019) začal klubový volejbalový tábor, ktorý už tradične organizujeme v rozsahu jedného týždňa v chatovej osade prevádzky Motorestu Branisko. Úvodné slovo si zobral tréner Tomáš Mačička, ktorému asistoval športový koordinátor Milan Kundľa.

Po základných pokynoch si všetci účastníci kempu prevzali tohtoročnú tréningovú výbavu s klubovým logom. Chalani neskrývali nadšenie z krásnych tričiek, osušiek a fliaš na vodu.

Za výrobu ďakujeme spoločnosti 3b, s. r. o.

„V tábore máme tento rok 32 chlapcov rozdelených do dvoch skupín podľa veku. Vysvetlili sme si základné pokyny a hneď sa pustíme do práce. Máme pred sebou nabitý program. Budeme trénovať každý deň trojfázovo a voľný čas chceme venovať utužovaniu kolektívneho ducha. Pravidelnú fyzickú záťaž si spestríme túrou v krásnej okolitej prírode pohoria Branisko aj spoločným tréningom s mužmi,“ prezradil tréner mládeže.

Chalanom držíme palce a zodpovedných dospelých vyspovedáme po skončení kempu, aby vyhodnotili jeho priebeh.

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD PU Prešov nájdete na Facebooku, Instagrame a YouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradpupresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy