VK Ekonóm SPU Nitra 3:0 VK MIRAD PU Prešov

7. kolo 16.02.2013 18:00 sme odohrali vonku v Nitre zápas

VK Ekonóm SPU Nitra 3:0 VK MIRAD PU Prešov

(25:23, 25:23, 25:17)

záznam zo zápasu nájdete tu:

 

73 min, rozhodovali: M. Kováčik a Vaško.
Nitra: Porubský 4, Sťahuliak 9, Kempa 14, Marciš 8, Galandák 6, Czápa 3, libero Ligač (Ludha 2, Mikušovič 7, Meszároš 1). Tréner: D. Oravec.
Prešov: Beňa 10, Tholt 3, Faron 7, Hudák 7, Shkliar 1, Mikita 9, liberá J. Ogurčák a T. Lampart (Maroš Sopko 0, R. Németh 1, Digaňa 1). Tréner: Ľ. Šalata.

Daniel Oravec, tréner Nitry: „Tento zápas bol dosť špecifický, Prešov sa prispôsobil play off. My sme ich však prečítali, aj keď v druhom sete sme mali zo začiatku problémy so servisom, príjmom i prihrávkou. Ten sme však aj keď trošku so šťastím vyhrali a spomínané herné činnosti sa otočili v náš prospech. Verím, že toto víťazstvo našich chlapcov trošku povzbudí, hlavne kvôli práci, ktorú tu spolu robíme.“

Peter Porubský, nahrávač Nitry: „Dnes sme hrali dosť uvoľnene, boli sme dosť nahecovaní a tak sa nám zápas nezdal až taký ťažký. Okrem toho sme sa riadne bavili a to sa odzrkadlilo aj na výsledku. Prešov má starších a skúsenejších hráčov, no dnes sme ich porazili vo všetkých herných činnostiach.“ (hlasy: Monika Földešiová, volejbalnitra.sk)

zdroj www.svf.sk