Volejbalisti medzi stredoškolákmi na univerzitnom DOD

Sme veľmi vďační za spoluprácu s našou alma mater – Prešovskou univerzitou v Prešove a preto sme s radosťou prijali pozvanie Oddelenia marketingu, ktoré každoročne organizuje pre stredoškolákov a priaznivcov univerzity Deň otvorených dverí. Je to špeciálny deň, počas ktorého môže ktokoľvek bližšie nazrieť do učební, knižnice, laboratórií i posluchární, kde v bežné dni pribieha vyúčba študentov. Okrem dverí otvorených dokorán si univerzita pre svojich návštevníkov pravidelne pripravuje aj bohatý kultúrny a umelecký program, diskusiu s rektorom, univerzitné mestečko, na ktorom majú zastúpenie všetky fakulty i univerzitné pracoviská. 

Dňa 15.02.2017 v stánku Fakulty športu našli svoje zázemie aj naši hráči, ktorí sa prišli pochváliť ešte horúcou trofejou Slovenského pohára. Počas dopoludnia sa snažili stredoškolákom a priaznivcom volejbalu čo najviac priblížiť fungovanie klubu a tiež  možnosti, ako skĺbiť štúdium s profesionálnymi športovými výkonmi. Hráčov sprevádzal tréner Miroslav Vlk. 


Videoreport z DOD priniesla študentská Televízia Mediálka. V čase 0:50 je záber na volejbalového fanúšika pri fotení sa s trénerom a trofejou 🙂

Fotoreport z podujatia nájdete na oficiálnom univerzitnom Facebookovom profile a tiež na webovej stránke