VIDEA Q&A Pravda/lož – Ja/On

Túto neľahkú dobu sme sa vám rozhodli spríjemniť veselými videami zo zákulisia klubu a osobného života hráčov. V priebehu nasledujúcich týždňov budú na Youtube a sociálne siete pribúdať zábavné dokrútky, v ktorým sme volejbalistom položili niekoľko otázok nielen o volejbale. V horúcich kreslách sa ako prví „zapotili“ smečiari Juraj Drobňák a Michal Hudák.

„Časy s epidémiou výrazne ovplyvnili náš vzťah s fanúšikmi. Momentálne nie je možné, aby diváci prišli do haly na volejbal a naživo sa opýtali hráčov, ako sa majú. S hráčmi sme preto natočili zábavné videá, ktoré všetkým vekovým kategóriám priblížia ich športový i súkromný život a sú populárne aj v zahraničí. Veríme, že aspoň online stmelíme komunitu fanúšikov, ktorí žijú a tešia sa volejbalom,“ komentoval iniciatívu generálny manažér Marián Palenčar.

V druhom videu na seba zaujímavosti „nabonzovali“ blokár Tomáš Šiket a libero Lukáš Brilla.

Videá vznikli za podpory generálnych partnerov a sponzorov. Ďakujeme spoločnosti Mirad a Prešovskej univerzite v Prešove. Scenár spracovala Jana Palenčarová. Za technické vybavenie smeruje vďaka Jurajovi Drobňákovi a Andrejovi Schlankovi, ktorý sa postaral aj o dramaturgiu, strih a celkové spracovanie audiovizuálneho materiálu.

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD UNIPO Prešov nájdete na FacebookuInstagrameYouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradunipopresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy