Stredajší zápas proti Bratislave odložený

Stretnutia 3. kola základnej časti extraligy mužov plánované na stredu 14. októbra 2020 (VK OSMOS Prievidza – ŠŠ volejbal Trenčín, VK MIRAD UNIPO Prešov – VKP Bratislava, VK KDS-Šport Košice – TJ Spartak Myjava) sa neuskutočnia v pôvodnom termíne.

„Tieto stretnutia nie je možné v tomto termíne odohrať vzhľadom na pandemické opatreniavýnimka pre extraligové súťaže piatich športov vrátane volejbalu sa vzťahuje až od štvrtka 15. októbra. Súťaž by teda mala pokračovať v sobotu 17. októbra, o dohraní stretnutí zo stredy 14. 10. sa rozhodne neskôr po dohode zainteresovaných strán,“ informoval súťažný riaditeľ SVF Ľubo Stražay.

V sobotu 17. októbra o 18:00 hod. je naplánované stretnutie 4. kola Extraligy, v ktorom muži VK MIRAD UNIPO Prešov vycestujú na zápas do Svidníka. Volejbalistov spod Dukly čaká v mestskej športovej hale premiérový duel súťažného ročníka 2020/2021. Dôvodom na odklad úvodných stretnutí boli karanténne opatrenia hráčov pre podozrenie z ochorenia COVID-19.

Fandiť budete môcť online cez modul SVF.

Zdroj: svf.sk
Foto: Viktor Zamborský

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD UNIPO Prešov nájdete na Facebooku, Instagrame a YouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradpupresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy