SP štvrťfinále odveta: LINK na LIVESTREAM v Myjave

V stredu (27.11.2019) sú na programe odvety štvrťfinálových zápasov o postup na superfinále o Slovenský pohár. V prvom zápase sme doma viedli 2:0, ale nezlomní hráči z Kopaníc stretnutie otočili vo svoj prospech a vyhrali 3:2. Máme im čo oplácať. V prípade rovností výsledku rozhodne o postupujúcom zlatý set. Začíname o 19:00 hod. Držte nám palce!

Ostatné výsledky zápasov 1.kola SP:
ŠŠ volejbal Trenčín – TJ Slávia Svidník 1:3
VK KDS Šport Košice – VK OSMOS Prievidza 1:3
VKP Bystrina SPU Nitra -VK Spartak UJS Komárno 3:2

Myjavčania sú veľkým prekvapením aktuálnej sezóny. Majú za sebou historicky najúspešnejší vstup do sezóny. Držia sa na popredných priečkach tabuľky a na konte majú len jedinú prehru.

Držať palce Prešovčanom môžete pri obrazovkách internetovej televízie www.TVcom.cz, alebo cez mobilnú aplikáciu TVcom, kde bude prenos streamovaný. 

O výsledku vás budeme informovať na webe a sociálnych sieťach.

Nasledujúci zápas v rámci 12. kola Edymax extraligy odohráme na palubovke súpera. V sobotu (30.11.2019) o 18:00 hod. hosťujeme na ihrisku MVK Zvolen. Fandiť z pohodlia domova, alebo kdekoľvek na mobilnom zariadení môžete online prostredníctvom webu www.tvcom.cz alebo aplikácie TVCOM.

Doma sa vidíme netradične na Mikulášsky PIATOK (6.12.2019) so začiatkom o 19:00 hod. O body zabojujeme proti východniarskemu rivalovi VK KDS Šport Košice. Srdečne pozývame fandiť!

FOTO: nazahori.sk

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD PU Prešov nájdete na Facebooku, Instagrame a YouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradpupresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy