SP POZVÁNKA+LIVESTREAM: Vo štvrtok (24.10.) o 19:00 hod. doma proti Myjave

Pravidelný program Edymax extraligy preruší tento týždeň nový formát súťaže o Slovenský pohár vo volejbale mužov. Losovanie, ktoré v júli prebehlo na centrále SVF nám do prvých zápasov priradilo družstvo TJ Spartak Myjava.

Hráči z Kopaníc sú prekvapením tejto sezóny a na konte majú historický najlepší úvod do najvyššej súťaže. Po 5. kole sú bez prehry. Čo hovorí na súpera a ako prebieha príprava na zápasy o Slovenský pohár sme sa opýtali trénera Erika Digaňu: „Trénujeme, makáme a pracujeme na nedostatkoch. K súperovi? Los rozhodol. Aj minulý rok, síce na princípe jedného zápasu bez odvety, ale vyradili sme favorita a lídra tabuliek Prievidzu. Verím, že tak, ako myjavská neporaziteľnosť začala tu u nás v Prešove, tak tu aj skončí.“

Prvý zápas o Slovenský pohár sa odohrá na našej palubovke VO ŠTVRTOK (24.10.2019) o 19:00 hod. Srdečne pozývame fandiť!

Celý program 1. kola zápasov o Slovenský pohár:
VKP SPU Nitra – VK Spartak UJS Komárno
VK MIRAD PU Prešov – TJ Spartak Myjava
COP Trenčín – TJ Slávia Svidník
VK KDS ŠPORT Košice – VK OSMOS Prievidza

Odvety sú na programe v novembri.

Duel začne vo štvrtok o 19:00 hod. v Športovej hale Spojenej školy Ľ. Podjavorinskej 22 na Sekčove.

V prípade, že sa na zápas nemôžete dostaviť osobne, tak z pohodlia domova, alebo kdekoľvek na mobilnom zariadení, nás môžete sledovať online, prostredníctvom webu www.tvcom.cz alebo aplikácie TVCOM.

PROGRAM EXTRALIGY
Nasledujúce zápasy v rámci 6. a 7. kola Edymax extraligy odohráme na palubovkách súperov. V sobotu (26.10.2019) o 19:00 hod. cestujeme za obhajcom titulu VK OSMOS Prievidza. O týždeň v sobotu (2.11.2019) o 16:00 hod. si zmeriame sily s tímom mladíkov ŠŠ volejbal Trenčín. Fandiť z pohodlia domova, alebo kdekoľvek na mobilnom zariadení môžete online prostredníctvom webu www.tvcom.cz alebo aplikácie TVCOM.

Na domácom ihrisku sa vidíme až v SOBOTU (9.11.2019) so začiatkom o 17:00 hod. O body zabojujeme proti východniarskemu rivalovi TJ Slávia Svidník. Srdečne pozývame fandiť!

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD PU Prešov nájdete na Facebooku, Instagrame a YouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradpupresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy