SP: Los SVF rozhodol, v semifinále doma proti Myjave

Volejbalisti extraligového lídra VK MIRAD UNIPO Prešov nastúpia v sobotu 16. januára v semifinále Slovenského pohára v domácom prostredí o 18.00 h proti TJ Spartak Myjava. Rozhodol o tom pondelkový žreb. V Prešove sa bude hrať aj druhé semifinále, TJ Slávia Svidník si v ňom od 14.00 h zmeria sily s VK KDS-Šport Košice.

Hrá sa na jeden zápas, víťazi postúpia do spoločného Superfinále mužov a žien v Nitre, ktoré sa uskutoční cez víkend 6. – 7. februára. V priamych prenosoch na Dvojke ho odvysiela RTVS – mužské finále v nedeľu 7. 2. so začiatkom o 12.55 hženské finále v sobotu 6. 2. od 14.55 h.

Známe sú už aj dvojice semifinále žien, ktoré odohrajú na odvetu počas víkendu (16. – 17. 1.) v bratislavskom Dome športuVolley project UKF Nitra čakajú súboje s VK Nové Mesto nad Váhom (oba dni o 14.00 h), druhú dvojicu tvoria účastníci vlaňajšieho bratislavského Superfinále – v tejto sezóne stále nezdolaná Slávia EU Bratislava a obhajca Trofeje Štefana Pipu Strabag VC Bilíkova Pezinok (oba dni o 18.00 h).

PROGRAM SEMIFINÁLE SLOVENSKÉHO POHÁRA

MUŽI (na jeden zápas) – Prešov:

sobota 16. 1.
14.00 TJ Slávia Svidník – VK KDS-Šport Košice
18.00 TJ Spartak Myjava – VK MIRAD UNIPO Prešov

ŽENY (na odvetu) – Bratislava, Dom športu:

sobota 16. 1.
14.00 Volley project UKF Nitra – VK Nové Mesto nad Váhom
18.00 Strabag VC Bilíkova Pezinok – Slávia EU Bratislava

nedeľa 17. 1.
14.00 VK Nové Mesto nad Váhom – Volley project UKF Nitra
18.00 Slávia EU Bratislava – Strabag VC Bilíkova Pezinok

Zdroj: svf.sk
Foto: Daniel Koháni

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD UNIPO Prešov nájdete na Facebooku, Instagrame a YouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradunipopresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy