ŠLÁGER KOLA LIVE: TJ SPARTAK MYJAVA : VK MIRAD PU PREŠOV

Extraliga mužov aj žien má cez víkend na programe ďalšie zápasy. Muži budú hrať v sobotu kompletné 6. kolo, v ktorom sa najväčší šláger očakáva na západe Slovenska. Volejbalisti VO TJ Spartak Myjava privítajú na domáce palubovke VK MIRAD PU Prešov, ktorý je spoločne so Spartakom VKP Komárno zatiaľ jediným nezdolaným tímom.

Komárno sa predstaví na palubovke Slávie Svidník, ktorý sa po minulej vicemajstrovskej sezóne výrazne oslabil a preto sa očakáva víťazstvo tímu z južného Slovenska. VK Prievidza privíta na domácej palubovke VK Ekonóm SPU Nitra a bude chcieť potvrdiť víťazstvo z Myjavy. Stredoslováci sú v tomto zápase favoritom, mladý tím Nitry zatiaľ v prebiehajúcej sezóne nevyhral. Tento duel si môžete pozrieť naživo na www.Huste.tv. Bez víťazstva sú stále okrem Nitry aj volejbalisti VKM Stará Ľubovňa, ktorí privítajú na domácej pôde mladíkov z COP Trenčín. Volejbalový sviatok bude v Košiciach, kde extraligový nováčik VK KDS Šport privíta úradujúceho majstra ŠK Chemes Humenné.

LIVE:

http://volejbal.tvcom.cz/Zapas/Soutez-Extraliga-muzi-(SK)/Cast-Zakladni/Pohlavi-Muzi/Sezona-2014-2015/39158-TJ-Spartak-Myjava-VK-MIRAD-PU-Presov.htm

tvcom_cz-logo