Semifinále odštartujeme v sobotu doma

Semifinálová séria play-off extraligy mužov medzi VK MIRAD UNIPO Prešov a Rieker UJS Komárno bude vzhľadom na termínové okolnosti skrátená z troch na dve víťazné stretnutia. Po vyhodnotení aktuálnej zdravotnej situácie a tiež po dohode oboch tímov o tom rozhodla Súťažná komisia SVF.

Prvý zápas odohrajú semifinalisti na palubovke víťaza základnej časti v Prešove v sobotu 20. marca, druhý je na programe v Komárne v stredu 24. marca a prípadný tretí opäť v Prešove v sobotu 27. marca. Ak sa o postupujúcom rozhodne v úvodných dvoch dueloch, 27. 3. sa začne séria o 3. miesto a finále.

Prvé stretnutie začne o 17:00 hod. v Športovej hale Prešovskej univerzity v Prešove. Vzhľadom na protiepidemiologické opatrenia Vlády SR nie je možná osobná účasť divákov, ale podporiť chlapcov budete môcť sledovaním na diaľku, na smart TV, na tablete, alebo v mobile.

Duel bude naživo streamovaný cez internet prostredníctvom modulu SVF a na interaktívnej platforme Twitch.tv s komentátormi. Po registrácií je možné sa zapojiť do livechatu. Spoločne fandíme VK MIRAD UNIPO Prešooov do tohooo!

Zdroj: svf.sk
Foto: Viktor Zamborský, Andrej Schlank

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD UNIPO Prešov nájdete na FacebookuInstagrameYouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradunipopresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy