Semifinále Nitra vs. Prešov začne v sobotu (10.3.) netradične, v Bratislave

Prvý vyraďovací zápas medzi volejbalistami Nitry a Prešova sa tentokrát nebude konať v Mestskej hale na Klokočine. Presúva sa totiž do hlavného mesta. „Zomlelo sa to rýchlo a dôvodov je viac. Prvý a podstatný je ten, že Mestská športová hala v Nitre je celý najbližší víkend dlhodobo rezervovaná kvôli iným podujatiam a tie organizátori potvrdili práve v týchto hodinách. Snažili sme sa s Prešovčanmi dohodnúť na inom náhradnom termíne v závere pracovného týždňa alebo presunutí prvého semifinále do metropoly Šariša, no neúspešne. A tak sme sa rozhodli odohrať vzájomný duel VKP Bystrina SPU Nitra – VK Mirad PU Prešov v Bratislave,“ vysvetľuje dôvody presunu prezident VKP Bystrina SPU Dušan Pangrác.

„Na tlačovej besede v úvode extraligovej sezóny sme totiž sľúbili, že náš klub VKP Bystrina SPU Nitra ponúkne zápasy aj bratislavským volejbalovým fanúšikom. Sľub teda plníme, a zároveň chcem poďakovať vedeniu Športovej haly Mladosť a funkcionárom klubu Slávie EU Bratislava, že nám v expresne rýchlom čase podali pomocnú ruku, našli voľné termíny na tréningy a samotný zápas, ktorý sa odohrá v sobotu o 16:30 hod.,“ pripomenul prezident.

Komu bude viac vyhovovať zmena športovej haly a hra v Bratislave? Kto vykročí tou správnou nohou za miestenkou do finále. Uvidíme, necháme sa prekvapiť a fandíme našim chlapcom pri obrazovkách internetovej televízie www.TVcom.cz, kde bude prenos online streamovaný. O výsledkoch vás budeme informovať aj prostredníctvom webu a sociálnych sietí.

Zdroj: volejbalnitra.sk

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD PU Prešov nájdete na Facebooku a Instagrame. NOVINKOU  je náš oficiálny YOUTUBE kanál! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, ĎAKUJEME! #vkmiradpupresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy