Priateľský zápas proti BAHRAJNU výborným tréningom

Naše mužstvo vo štvrtok na domácej palubovke preveril netradičný súper. V rámci priateľského merania síl pricestovala na východ Slovenska volejbalová reprezentácia Bahrajnského kráľovstva.

 

„Dostali sme možnosť odohrať priateľský zápas proti zaujímavému súperovi, tak sme ju využili. Potrebujeme hrať čo najviac,“ začal krátke vyjadrenie tréner Erik Digaňa. Volejbalisti Bahrajnu sú na mesačnom sústredení v Poľsku, kde trénujú a hrajú množstvo zápasov, aby sa čo najlepšie pripravili na Stredoázijské hry.

 

Šport spod vysokej siete sa teší vzrastajúcemu záujmu na tomto ostrovnom štáte v Perzskom zálive a preto sa prišli inšpirovať priamo do krajiny úradujúcich Majstrov sveta.

Svoj výlet na Slovensko začali už v stredu zápasom vo Svidníku. Štvrtkový podvečer si užili volejbalom v metropole Šariša. Priateľský zápas sa skončil v prospech hostí výsledkom 1:3 (26:28, 22:25, 25:22, 22:25). „Bahrajn má sympatické a húževnaté mužstvo, ktoré na sebe pracuje. Celý zápas sa niesol v priateľskom duchu. My sme si vyskúšali zopár nových alternatív a  útočných kombinácii, takže tréning splnil svoj účel. Ďakujeme fanúšikom za podporu z tribúny a Bahrajnu držíme palce na Stredoázijských hrách,“ dodal na záver rozprávania tréner.

FOTO: klub

NAPÍSALI O NÁS:

https://presov.korzar.sme.sk/c/20936189/presovski-volejbalisti-si-zahrali-proti-bahrajnu.html#ixzz5TiOYBLRW

http://svf.sk/sk/archiv-sprav/detail-spravy/_presovcania-hostili-reprezenta

https://pis.sk/clanok/17504/presovski_volejbalisti_si_zahrali_proti_bahrajnu.html

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD PU Prešov nájdete na Facebooku, Instagrame a YouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradpupresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy