POZVÁNKA+LIVESTREAM: V STREDU (9.10.) o 19:00 hod. doma proti Zvolenu

Netradične v stredu (9.10.2019) pokračuje Edymax extraliga mužov zápasmi 3. kola. Na domácej palubovke hostíme družstvo MVK Zvolen. Srdečne pozývame fandiť!

Zvolenčania vstúpili do novej sezóny s tromi legionármi – na súpisku pribudli americký nahrávač s britským pasom Ryan Kenny, austrálsky smečiar Fraser Smith a český blokár Michal Borski. Kenny má skúsenosti aj z Nemecka, Smith z Dánska či Holandska. V rámci hosťovania typu M-S môže za Zvolen nastupovať aj banskobystrický odchovanec Adam Kán.

Dres MVK si po uplynulej sezóne neobliekli Adam Kliment, ktorý ukončil kariéru, Martin Sekereš ani Samuel Podstupka. Zvolen sa v Slovenskom pohári nepredstaví, keďže sa neumiestnil v elitnej osmičke poradia minulého ročníka. Hrajúcim trénerom tímu je aj naďalej Martin Vaško.

Duel začne v stredu o 19:00 hod. v Športovej hale Spojenej školy Ľ. Podjavorinskej 22 na Sekčove.

V prípade, že sa na zápas nemôžete dostaviť osobne, tak z pohodlia domova, alebo kdekoľvek na mobilnom zariadení, nás môžete sledovať online, prostredníctvom webu www.tvcom.cz alebo aplikácie TVCOM.

ROZPIS DOMÁCICH ZÁPASOV ZÁKLADNEJ ČASTI EDYMAX EXTRALIGY MUŽOV 2019/2020:

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD PU Prešov nájdete na Facebooku, Instagrame a YouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradpupresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy