POZVÁNKA+LIVESTREAM: V sobotu (9.11.) o 16:00 hod. doma proti Svidníku

Edymax extraligy mužov pokračuje v sobotu (9.11.2019) zápasmi 8. kola základnej časti. Miraďáci netradične o 16:00 hod. vyzvú na domácej palubovke odvekého východoslovenského rivala zo Svidníka. Po minuloročnom vyradení vo štvrťfinále play-off máme súperovi čo opácať. Srdečne pozývame fandiť!

Vo Svidníku sa pred novou sezónou udialo viacero zmien. Do prešovského tímu zamierili smečiar Michal Ščerba a nahrávač Mário Oleárnik. Manažérom sa stal bývalý reprezentant a hráč Prešova Ľuboš Macko. Do do Francúzska smeroval poľský smečiar Lukasz Ciupa aj Juraj Kalužný a Ján Majcher ukončil kariéru.

V tíme okolo nahrávača Jakuba Hriňáka zostal poľský univerzál Lukasz Pietrzak, skúsený blokár Tibor Matušovský, viacero talentovaných mladíkov a pribudli dvaja ukrajinskí smečiari – Dmytro Fedorenko a Bohdan Tatarenko. Fedorenko naposledy pôsobil v Kazachstane, Tatarenko na Cypre. Trénerom bude aj v novej sezóne Peter Tholt.

Duel začne v sobotu o 16:00 hod. v Športovej hale Spojenej školy Ľ. Podjavorinskej 22 na Sekčove.

V prípade, že sa na zápas nemôžete dostaviť osobne, tak z pohodlia domova, alebo kdekoľvek na mobilnom zariadení, nás môžete sledovať online, prostredníctvom webu www.tvcom.cz alebo aplikácie TVCOM.

ROZPIS DOMÁCICH ZÁPASOV ZÁKLADNEJ ČASTI EDYMAX EXTRALIGY MUŽOV 2019/2020:

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD PU Prešov nájdete na Facebooku, Instagrame a YouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradpupresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy