POZVÁNKA+LIVESTREAM: V sobotu (23.11.) o 17:00 hod. doma proti Nitre

Edymax extraligy mužov pokračuje v sobotu (23.11.2019) zápasmi 11. kola základnej časti. Miraďáci vyzvú o 17:00 hod. na domácej palubovke obhajcov bronzu, tím VKP SPU Nitra. Srdečne pozývame fandiť!

Nitrianské družstvo sa pred novým ročníkom výrazne omladilo. Nahrávač Juraj Zaťko s blokárom Petrom Kašperom odišli do Komárna, libero Ľuboš Ochodnický do Myjavy. K najskúsenejším v kádri patria Ľuboš Kostoláni s Marekom Malinom, či nahrávač Peter Porubský. Nitra však získala veľké množstvo talentu v podobe hráčov z COP Trenčín Lukáša Kyjanicu, Jána Jendrejčáka či Viliama Fejta.

Mužstvo VKP SPU vstúpilo do sezóny pod vedením niekdajšieho trénera Prešova Ľuboslava Šalatu, ale pre porušenie zmluvy ho vedenie klubu odvolalo a od 2. kola dočasne vedú tím Daniel Mikušovič a Ľubomír Paška.

Duel začne v sobotu o 17:00 hod. v Športovej hale Spojenej školy Ľ. Podjavorinskej 22 na Sekčove.

V prípade, že sa na zápas nemôžete dostaviť osobne, tak z pohodlia domova, alebo kdekoľvek na mobilnom zariadení, nás môžete sledovať online, prostredníctvom webu www.tvcom.cz alebo aplikácie TVCOM.

ROZPIS DOMÁCICH ZÁPASOV ZÁKLADNEJ ČASTI EDYMAX EXTRALIGY MUŽOV 2019/2020:

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD PU Prešov nájdete na Facebooku, Instagrame a YouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradpupresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy