POZVÁNKA+LIVESTREAM: V SOBOTU (14.12.) o 17:00 hod. doma proti Prievidzi

Edymax extraligy mužov pokračuje v sobotu (14.12.2019) zápasmi 15. kola základnej časti. Miraďáci na domácej palubovke zabojujú o body proti obhajcovi titulu VK OSMOS Prievidza. Srdečne pozývame fandiť!

VK OSMOS Prievidza – Obhajca titulu prešiel v lete obmenami v hráčskom kádri. Do rakúskeho Aich/Dobu prestúpil univerzál Peter Mlynarčík, do Ostravy zamieril smečiar Jakub Ihnát, kariéru ukončil nahrávač Martin Jančura a do tímu českého extraligistu Lvi Praha prestúpil ukrajinský nahrávač Ivan Pliaseckij, ktorý sa tam stretol so Slovákmi Šimonom Krajčovičom a Šimonom Kozákom.

Prievidžania našli kvalitnú náhradu za odchody. Z Komárna prišiel skúsený nahrávač Michal Sládeček a rovnako aj univerzál Igor Rehák, smečiarsky post posilnil Martin Pavelka z belgického Leuvenu. „Kohútov“, vedie v tejto sezóne Rostislav Chudík, ktorý už v rozbehnutej súťaži nahradil Richarda Nemca. Gabriel Chochoľak zostal na pozícií asistenta.

Po nevydarenom zápase v Prievidzi zo 6. kola súťaže, v ktorom sme podľahli 3:0 máme súperovi čo oplácať.

Duel začne v sobotu o 17:00 hod. v Športovej hale Spojenej školy Ľ. Podjavorinskej 22 na Sekčove.

V prípade, že sa na zápas nemôžete dostaviť osobne, tak z pohodlia domova, alebo kdekoľvek na mobilnom zariadení, nás môžete sledovať online, prostredníctvom webu www.tvcom.cz alebo aplikácie TVCOM.

ROZPIS DOMÁCICH ZÁPASOV ZÁKLADNEJ ČASTI EDYMAX EXTRALIGY MUŽOV 2019/2020 (aktualizovaný k 11.12.2019):

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD PU Prešov nájdete na Facebooku, Instagrame a YouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradpupresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy