POZVÁNKA+LIVESTREAM: V PONDELOK (6.1.) o 18:00 hod. doma proti Komárnu

Edymax extraligy mužov pokračuje v novom roku 2020 v pondelok na Troch kráľov (6.1.2020) poslednými zápasmi základnej časti. Všetky zápasy sa musia odohrať v rovnakom čase a preto Miraďáci vyzvú družstvo VK Spartak UJS KOmárno v netradičnom čase o 18:00 hod. Srdečne pozývame fandiť!

V Komárne bol pred sezónou v šatni veľký prievan, najmä smerom dovnútra. Spartak so svojimi posilami rozhodne môže pomýšľať na medailové stupne. Igor Rehák s Michalom Sládečkom zamierili do Prievidze, ale nové tváre sú rozhodne adekvátnymi náhradami – z Nitry prišli Juraj Zaťko s Petrom Kašperom, z Myjavy bombardér Jakub Petráš, z Unterhachingu sa domov vrátilo libero Martin Turis a veľkou hviezdou Spartaka je skúsený smečiar František Ogurčák, ktorý naposledy pôsobil v talianskej Ortone. Tridsaťpäťročný Ogurčák pôsobil na jeseň 2017 krátko v Nitre, predtým hral na Slovensku naposledy ešte na štarte kariéry v roku 2003 v Púchove. Po rekonvalescencii zo zranenia je pred koncom základnej časti trénerovi Robinovi Pěluchovi k dispozícií smečiar Matej Kubš.

Duel 9. kola v Komárne sme zvládli víťazne výsledok 3:1. Nadviažene na tento dobrý výsledok aj na domácej palubovke? Začíname v pondelok o 18:00 hod. v Športovej hale Spojenej školy Ľ. Podjavorinskej 22 na Sekčove.

V prípade, že sa na zápas nemôžete dostaviť osobne, tak z pohodlia domova, alebo kdekoľvek na mobilnom zariadení, nás môžete sledovať online, prostredníctvom webu www.tvcom.cz alebo aplikácie TVCOM.

Rozpis zápasov druhej, tzv. nadstavbovej časti extraligy ešte nie je k dispozícií, ale už teraz je jasné, že sa v ňom stretneme s družstvami spodnej časti tabuľky a teda 5.-9. miesta.

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD PU Prešov nájdete na Facebooku, Instagrame a YouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradpupresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy