POZVÁNKA+LIVE: V STREDU (18.12.) o 19:00 hod. doma proti Košiciam, vstupné pre obete tragédie

Edymax extraligy mužov pokračuje v stredu (18.12.2019) dohrávkou 13. kola základnej časti. Pôvodne Mikulášsky zápas bol z dôvodu tragických udalostí na Mukačevskej ulici v Prešove odložený. Miraďáci vyzvú o 19:00 hod. na domácej palubovke hráčov VK KDS Šport Košice. Srdečne pozývame fandiť!

FOTO: FB Andrea Turčanová

Vzhľadom na tragické okolnosti, bude celý výťažok zo vstupného na uvedený zápas proti Košiciam prevedený na transparentný účet mesta Prešov a prerozdelí sa medzi obete zasiahnuté výbuchom. Za podporu formou účasti vopred veľmi pekne ďakujeme.

VK KDS Šport Košice – Víťaz Slovenského pohára 2019 a extraligový finalista prešiel pred štartom súťaže takisto zmenami v kádri. Francúzsky nahrávač Quentin Rossard prestúpil do švédskeho klubu Hylte/Halmstad, poľské libero Marcin Kryš sa vrátil do domácej druhej najvyššej súťaže a bude si obliekať dres Čenstochovej, blokár Miloš Labik zamieril do francúzskeho Cambrai a ďalší blokár Jakub Bališin ukončil kariéru.

Káder trénera Richarda Vlkolinského vystužilo trio hráčov z COP Trenčín, nahrávač Samuel Goč, smečiar Nikolas Ondruš a libero Pavol Kurej, z Liptovského Mikuláša prišiel blokár Marek Machovec. Košičania sa budú opierať o výkony skúsených opôr Miroslava Jakubova, Martina Sopka ml. či Patrika Lamanca a radi by nadviazali na minulú sezónu, ktorá bola pre nich najúspešnejšia v histórii.

Duel začne v stredu o 19:00 hod. v Športovej hale Spojenej školy Ľ. Podjavorinskej 22 na Sekčove.

V prípade, že sa na zápas nemôžete dostaviť osobne, tak z pohodlia domova, alebo kdekoľvek na mobilnom zariadení, nás môžete sledovať online, prostredníctvom webu www.tvcom.cz alebo aplikácie TVCOM.

ROZPIS DOMÁCICH ZÁPASOV ZÁKLADNEJ ČASTI EDYMAX EXTRALIGY MUŽOV 2019/2020 (aktualizovaný k 11.12.2019):

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD PU Prešov nájdete na Facebooku, Instagrame a YouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradpupresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy