POZVÁNKA: V sobotu doma proti Prievidzi

V sobotu (16.10.2021) o 17:00 hod. pokračuje Extraliga mužov zápasmi 4. kola. Na domácej palubovke Športovej haly Prešovskej univerzity v Prešove budeme hostiť družstvo VK OSMOS Prievidza. Srdečne pozývame fandiť!

S ohľadom na zhoršujúci sa stav v nemocniciach a vysoké počty infikovaných a hospitalizovaných pacientov v okrese Prešov bude športové stretnutie prebiehať v režime len pre ZAOČKOVANĚ OSOBY. Vstup do športovej haly je podmienený preukázaním sa mobilnou aplikáciou COVID PASS alebo iným dokladom preukazujúcim absolvovanie očkovania proti ochoreniu COVID-19.

Vstupné na domáce zápasy sezóny 2021/2022:
DOSPELÍ 4,00 €
DETI OD 10 ROKOV, ŠTUDENTI ISIC, ITIC, SENIORI, ZŤP 2,00 €
DETI DO 10 ROKOV ZADARMO
PERMANENTKA na všetky domáce zápasy 100,00 €

DNEŠNÝ SÚPER – VK OSMOS PRIEVIDZA
V družstve Kohútov nastali len kozmetické úpravy. Klub opustil ukrajinský smečiar Andrij Čmirjov, mladý blokár Tomáš Badáň sa presunul do volejbalovej Športovej školy v Trenčíne a ukončenie kariéry ohlásil smečiar Filip Štepnek. Trénerovi Rostislavovi Chudíkovi sa do kádra po pauze vrátil smečiar Daniel Mečiar a svoj návrat z talianského klubu Prata di Pordenone ohlásil aj smečiar Jakub Hukel.

Pre všetkých, ktorí sa nebudú môcť zúčastniť zápasu osobne, je k dispozícii live prenos prostredníctvom modulu Slovenskej volejbalovej federácie.

NAJBLIŽŠÍ PROGRAM EXTRALIGY
Najbližší extraligový zápas je na programe vo štvrtok (21.10.2021) o 20:00 hod. V 5. kole vycestujeme za mladým súperom ŠŠ volejbal Trenčín. Zápas bude možné sledovať online. Výsledok zverejníme na webe a klubových sociálnych sieťach.

Foto a zdroj: klub

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD UNIPO Prešov nájdete na FacebookuInstagrameYouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradunipopresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy