POZVÁNKA: V sobotu doma proti Komárnu televízny zápas

V sobotu (24.2.2024) o 16:00 hod. pokračuje Niké Extraliga mužov zápasmi 5. kola 2. časti. Hráči VK MIRAD UNIPO Prešov na domácom ihrisku v skupine A o 1.-4. miesto privítajú družstvo Komárna. Srdečne pozývame podporiť našich hráčov do Športovej hale Prešovskej univerzity. Spoločne fandíme VK MIRAD UNIPO Prešooov do tohooo! Zápas z metropoly Šariša odvysiela televízia JOJ ŠPORT a bude možné ho sledovať aj s komentárom online na NikéTV.

Na úspešný úvod druhej časti extraligy sme zatiaľ nenadviazali a momentálne ťaháme negatívnu šnúru troch zápasov, v ktorých sme postupne podľahli všetkým súperom nadstavbovej časti. O posledné víťazstvá a posun zo 4. miesta v tabuľke máme možnosť zabojovať v posledných dvoch stretnutiach. V Skupine B ( o 5.-8. miesto) si svoju neohrozenú pozíciu drží Svidník, pred Nitrou, juniorským repre družstvom a Banskou Bystricou.

Vstupné na domáce zápasy sezóny 2023/2024:
DOSPELÍ 4,00 €
DETI OD 10 ROKOV, ŠTUDENTI ISIC, ITIC, SENIORI, ZŤP 2,00 €
DETI DO 10 ROKOV ZADARMO
PERMANENTKA na všetky domáce zápasy 100,00 €

FOTO: Veronika Mihaliková

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD UNIPO Prešov nájdete na FacebookuInstagrameYouTube a najnovšie aj na TikToku! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradunipopresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy #miradfans #fandimmiradu