POZVÁNKA: V sobotu doma proti Bratislave

V sobotu (30.10.2021) o 17:00 hod. pokračuje Extraliga mužov zápasmi 6. kola. Na domácej palubovke Športovej haly Prešovskej univerzity v Prešove budeme hostiť družstvo VKP Bratislava. Srdečne pozývame fandiť!

SÚPER – VKP BRATISLAVA
V družstve „Policajtov“ pred sezónou21/22 nastala zmena na trénerskej stoličke. Jaroslava Noseka nahradil Matúš Kalný. Vo VKP po odchode z Košíc pôsobí libero Pavol Kurej, z Komárna prišiel blokár Ján Tarabus. Bratislavčania sa rozlúčili s reprezentačným liberom Ľubošom Nemcom, Matejom Hukelom aj Marekom Gergelym, ktorý odišiel do rakúskeho Aich/Dob. Tím „Policajtov“ posilnil legionár a prvý Afričan v histórii extraligy, smečiar z Beninu Daouda Yacoubou, ktorý v minulosti hrával v Turecku či Katare.

S ohľadom na zhoršujúci sa stav v nemocniciach a vysoké počty infikovaných a hospitalizovaných pacientov v okrese Prešov bude športové stretnutie prebiehať v režime len pre ZAOČKOVANĚ OSOBY. Vstup do športovej haly je podmienený preukázaním sa mobilnou aplikáciou COVID PASS alebo iným dokladom preukazujúcim absolvovanie očkovania proti ochoreniu COVID-19.

Vstupné na domáce zápasy sezóny 2021/2022:
DOSPELÍ 4,00 €
DETI OD 10 ROKOV, ŠTUDENTI ISIC, ITIC, SENIORI, ZŤP 2,00 €
DETI DO 10 ROKOV ZADARMO
PERMANENTKA na všetky domáce zápasy 100,00 €

Pre všetkých, ktorí sa nebudú môcť zúčastniť zápasu osobne, je k dispozícii live prenos prostredníctvom modulu Slovenskej volejbalovej federácie.

PROGRAM NASLEDUJÚCICH ZÁPASOV
Začína súboj o Slovenský pohár. Žreb nám na 1. kolo hrané na odvety určil družstvo TJ Spartak Myjava. Zápas sa odohrá v stredu (3.11.2021) o 17:00 hod. v Športovej hale Prešovskej univerzity v Prešove.

Najbližší extraligový zápas je na programe v sobotu (13.11.2021) o 17:00 hod. V 8. kole sa predstavíme vo Svidníku. Zápasy bude možné sledovať online. Výsledky zverejníme na webe www.vkmiradpupresov.sk a klubových sociálnych sieťach.

Foto a zdroj: klub

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD UNIPO Prešov nájdete na FacebookuInstagrameYouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradunipopresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy