POZVÁNKA: V sobotu doma proti Bratislave

V sobotu (3.2.2024) o 16:00 hod. pokračuje Niké Extraliga mužov zápasmi 3. kola 2. časti. Hráči VK MIRAD UNIPO Prešov na domácom ihrisku v skupine A o 1.-4. miesto privítajú družstvo Bratislavy. Srdečne pozývame podporiť našich hráčov do Športovej hale Prešovskej univerzity. Spoločne fandíme VK MIRAD UNIPO Prešooov do tohooo! Zápas bude možné sledovať s komentárom na NikéTV.

Na úspešný úvod druhej časti extraligy, v ktorom sme doma zvíťazili nad Myjavou 3:1 sme nenadviazali v Komárne. Po tesnej koncovke prvého setu sme sa do zápasu už nedokázali vrátiť a tri body zostali na juhu Slovenska. V rovnakej nadstavbovej skupine (A o 1.-4.miesto) je Bratislava zatiaľ nezdolaná a v tabuľke poskočila na druhú priečku. Tesný súboj o čo najlepšie umiestnenie do play-off pokračuje. V Skupine B ( o 5.-8. miesto) si svoju neohrozenú pozíciu drží Svidník, pred Nitrou, juniorským repre družstvom a Banskou Bystricou.

Vstupné na domáce zápasy sezóny 2023/2024:
DOSPELÍ 4,00 €
DETI OD 10 ROKOV, ŠTUDENTI ISIC, ITIC, SENIORI, ZŤP 2,00 €
DETI DO 10 ROKOV ZADARMO
PERMANENTKA na všetky domáce zápasy 100,00 €

FOTO: Veronika Mihaliková

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD UNIPO Prešov nájdete na FacebookuInstagrameYouTube a najnovšie aj na TikToku! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradunipopresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy #miradfans #fandimmiradu