POZVÁNKA+LIVESTREAM: V SOBOTU (28.9.) o 17:00 hod. prvý zápas sezóny doma proti Myjave

Začína extraliga! Už v sobotu (28.9.2019) odštartujeme nový ročník najvyššej slovenskej volejbalovej súťaže – Edymax extraligy mužov 2019/2020. V prvom kole sa stretneme s družstvom TJ Spartak Myjava.

V Myjave po sezóne zostala väčšina kádra pohromade, aj keď Spartak prišiel odchodom Jakuba Petráša do Komárna o značnú časť útočnej sily. Nahradiť ho sa pokúsia iní mladí hráči. Najvýraznejšími posilami sú skúsené libero Ľuboš Ochodnický a nahrávač Peter Barták, ktorý naposledy pôsobil v českom Zlíne, ale v úvode sezóny bude tímu pre zranenie chýbať.

Trénerom je naďalej Martin Pipa, asistent kormidelníka Kravárika pri seniorskej reprezentácii. Myjavčania budú v závere októbra našim súperom aj vo štvrťfinále Slovenského pohára.

Duel začne v sobotu o 17:00 hod. v Športovej hale Spojenej školy Ľ. Podjavorinskej 22 na Sekčove. Srdečne pozývame fandiť!

V prípade, že sa na zápas nemôžete dostaviť osobne, tak z pohodlia domova, alebo kdekoľvek na mobilnom zariadení, nás môžete sledovať online, prostredníctvom webu www.tvcom.cz alebo aplikácie TVCOM.

ROZPIS DOMÁCICH ZÁPASOV ZÁKLADNEJ ČASTI EDYMAX EXTRALIGY MUŽOV 2019/2020:

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD PU Prešov nájdete na Facebooku, Instagrame a YouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradpupresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy