POZVÁNKA: V SOBOTU (23.2.) o 16:00 hod. doma proti Prievidzi

Srdečne vás pozývame na zápas 4. kola nadstavbovej časti Edymax extraligy elitnej skupiny 1.-4., v ktorom privítame mužstvo VK Prievidza. Kohúti cez víkend oddychovali, keďže sme im nedopriali účasť na finálovom turnaji o Slovenský pohár. Bilancia tejto sezóny proti Kohútom je 2:2. Zápas sľubuje napínavé volejbalové momenty. Buďte pritom s nami. Spoločne fandíme VK MIRAD PU Prešooov do tohooo!

Začiatok nášho zápasu je z dôvodu herného dňa mužskej aj ženskej extraligy v jeden deň v Športovej hale Spojenej školy Ľ. Podjavorinskej 22 na Sekčove naplánovaný na 16-tu hodinu.

V prípade, že sa na zápas nemôžete dostaviť osobne, tak z pohodlia domova, alebo kdekoľvek na mobilnom zariadení, nás môžete sledovať online, prostredníctvom webu www.tvcom.cz alebo aplikácie TVCOM. Odkaz na zápas nájdete TU (klik).

ROZPIS DOMÁCICH ZÁPASOV NADSTAVBY

FOTO: klub

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD PU Prešov nájdete na Facebooku, Instagrame a YouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradpupresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy