POZVÁNKA: V SOBOTU (22.12.) doma proti VK KDS Šport Košice

Srdečne vás pozývame na zápas 16. kola Edymax extraligy, v ktorom privítame na odvetu mužstvo VK KDS Šport Košice. Po tesnej prehre na neutrálnej pôde MŠH v Hummenom, kde sme viedli 1:2, ale napokon podľahli 3:2 máme Košičanom čo oplácať. Zápas zároveň rozhodne o tom, či zostaneme v súboji o prvú štvorku, alebo sa v nadstavbovej časti budeme musieť uspokojiť s duelami o 5.-10. miesto.

Východniarske derby je naplánované na sobotu, 22. decembra, o 17:00 hod. v Športovej hale Spojenej školy Ľ. Podjavorinskej 22 na Sekčove.

Spolu fandíme VK MIRAD PU Prešoooov do toho!

V prípade, že sa na zápas nemôžete dostaviť osobne, tak z pohodlia domova, alebo kdekoľvek na mobilnom zariadení, nás môžete sledovať online, prostredníctvom webu www.tvcom.cz alebo aplikácie TVCOM. Odkaz na zápas nájdete TU (klik).

Okrem sobotňajšieho merania síl z Košicami máme v novom roku 2019 pred sebou už len posledný domáci zápas základnej časti Edymax extraligy, v ktorom budeme hostiť tím VK Spartak UJS Komárno (viď rozpis nižšie). Predpokladaný začiatok zápasu je naplánovaný na 17-tu hodinu. O všetkých úpravách a aktualitách vás informujeme na sociálnych sieťach. Sledujte nás na Facebooku a Instagrame.

FOTO: klub

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD PU Prešov nájdete na Facebooku, Instagrame a YouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradpupresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy