POZVÁNKA: V SOBOTU o 18:00 hod. (19.1.) doma proti VK Spartak UJS Komárno

Srdečne vás pozývame na zápas 18. kola Edymax extraligy, v ktorom privítame na odvetu mužstvo VK Spartak UJS Komárno. Po prehre na juhozápade Slovenska, kde sme viedli 0:1, ale napokon podľahli 3:1 máme hráčom Komárna čo oplácať. Postup do elitnej štvorky už nemáme vo svojich rukách. Svidníčanom stačí na udržanie 4. priečky vyhrať akýmkoľvek spôsobom v zápase s Myjavou.

Srdečne pozývame na zápas, ktorý je naplánovaný na sobotu, 19. januára, v netradičnom čase o 18:00 hod. v Športovej hale Spojenej školy Ľ. Podjavorinskej 22 na Sekčove. Keďže ešte hypoteticky môže dôjsť k zostupu, resp. vzostupu jednotlivých tímov tabuľky, tak sa všetky zápasy posledného kola odohrajú v rovnakom čase a teda so začiatkom o 18-tej hodine.

Spolu fandíme VK MIRAD PU Prešoooov do toho!

V prípade, že sa na zápas nemôžete dostaviť osobne, tak z pohodlia domova, alebo kdekoľvek na mobilnom zariadení, nás môžete sledovať online, prostredníctvom webu www.tvcom.cz alebo aplikácie TVCOM. Odkaz na zápas nájdete TU (klik).

Na základe umiestnenia po sobotňajších zápasoch rozdelí tabuľka družstvá do 2 skupín (1.-4. a 5.-10.), ktoré sa stretnú vo vzájomnom meraní síl v 2. časti, tzv. nadstavbe. O rozpise nadstavbovej časti vás budeme informovať v priebehu týždňa.  

FOTO: klub

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD PU Prešov nájdete na Facebooku, Instagrame a YouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradpupresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy