POZVÁNKA PLAY-OFF: V SOBOTU (16.3.) o 16:00 hod. doma proti Svidníku

Máme za sebou nadstavbovú časť Edymax extraligy mužov sezóny 2018/2019, v ktorom sa naši hráči umiestnili na 4. mieste a ich súperom vo štvrťfinále play-off bude Svidník.

Z prvého miesta vstupuje do vyraďovacej fázy VK Prievidza, na druhom mieste je pohárový šampión VK KDS Šport Košice a tretie miesto patrí družstvu VKP Bystrina SPU Nitra.

V skupine o 5.-10. miesto si TJ Slávia Svidník upevnil 5. pozíciu nasledovaný družstvom TJ Spartak Myjava. Na 7. mieste je VK Spartak UJS Komárno, za ktorým sa umiestnili mladíci z COP Trenčín, ktorý sa vo vyraďovacej fáze nepredstavia. 9. miesto patrí mužstvu MVK Zvolen a s 28-mimi prehrami sa na poslednej priečke umiestnila VKM Stará Ľubovňa, ktorá bude bojovať o záchranu.

Štvrťfinálové dvojice play-off (na 2 víťazné zápasy):
A: VK Prievidza – MVK Zvolen
B: VK KDS Šport Košice – VK Spartak UJS Komárno
C: VKP Bystrina SPU Nitra – TJ Spartak Myjava
D: VK MIRAD PU Prešov – TJ Slávia Svidník

Semifinále play-off (na 3 víťazné zápasy):
Víťaz A – Víťaz D
Víťaz B – Víťaz C

Porazení sa stretnú vo vzájomných zápasoch o 5. až 8. miesto.

Pred sobotňajším štvrťfinále proti Svidníku sme sa na atmosféru v tíme opýtali trénera Erika Digaňu: „Časovali sme formu. Prvý vrchol bol pohár, kde sme získali krásne druhé miesto. Následne sme sa museli pripravovať na začiatok play-off. Proti Svidníku musíme ísť naplno. Som rád, že naša forma a tréningy sa pretavili do výkonu posledného zápasu nadstavby doma proti Košiciam. Verím, že v sobotu podáme na ihrisku 100 %-ný výkon. Pozývam všetkých fanúšikov na východniarske derby, ktoré bude určite plné emócií a krásnych volejbalových výmien so šťastným koncom pre nás.“

Srdečne pozývame fandiť na úvod vyraďovacej fázy. Štvrťfinále sa hrá na 2 víťazné zápasy a okrem sobotňajšieho, ten nasledujúci odohráme na palubovke súpera, teda vo Svidníku o týždeň v sobotu (23.3.2019) o 18:00 hod. Ak sa dovtedy o postupujúcom do semifinále nerozhodne, čaká nás ďalší domáci zápas v stredu (27.3.2019) o 19:00 hod.

V prípade, že sa na zápas nemôžete dostaviť osobne, tak z pohodlia domova, alebo kdekoľvek na mobilnom zariadení, nás môžete sledovať online, prostredníctvom webu www.tvcom.cz alebo aplikácie TVCOM.

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD PU Prešov nájdete na Facebooku, Instagrame a YouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradpupresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy