POZVÁNKA: V nedeľu doma televízny zápas proti Komárnu

Cez víkend pokračuje Extraliga mužov zápasmi 9. kola. Na domácej palubovke Športovej haly Prešovskej univerzity v Prešove sa predstavíme netradične v nedeľu (21.11.2021) o 17:00 hod., kedy budeme hostiť obhajcu titulu Rieker UJS Komárno. Srdečne pozývame fandiť! Dôvodom výnimočného nedeľného termínu duelu je vysielanie prostredníctvom novej športovej televízie TV JOJ Šport.

SÚPEROVE NOVINKY V TÍME – RIEKER UJS KOMÁRNO
Na svojej stoličke v sezóne 21/22 zostal kormidelník majstrovského Komárna Robin Pělucha, ktorý utvoril tandem s asistentom pri mužskej reprezentácii Gabrielom Chochoľakom. Dres Komárna v tomto ročníku oblieka štvornásobný Volejbalista roka s bohatými skúsenosťami z Talianska a Poľska Emanuel Kohút. Dlhoročný reprezentačný blokár pôsobil v národnom tíme po boku Martina Sopka st. a do extraligy vracia po 14 rokoch. Z klubu na juhu Slovenska pred sezónou odišli dvaja blokári, Filip Mačuha do Myjavy a Ján Tarabus do Bratislavy. Obhajca titulu zatiaľ v slovenskej extralige nenašiel premožiteľa a prísľubom dnešného kvalitného volejbalu je aj jediná prehra Prešovčanov práve s týmto družstvom na úvod nového ročníka ligy.

S ohľadom na zhoršujúci sa stav v nemocniciach a vysoké počty infikovaných a hospitalizovaných pacientov v okrese Prešov bude športové stretnutie prebiehať v režime len pre ZAOČKOVANĚ OSOBY. Vstup do športovej haly je podmienený preukázaním sa mobilnou aplikáciou COVID PASS alebo iným dokladom preukazujúcim absolvovanie očkovania proti ochoreniu COVID-19.

Vstupné na domáce zápasy sezóny 2021/2022:
DOSPELÍ 4,00 €
DETI OD 10 ROKOV, ŠTUDENTI ISIC, ITIC, SENIORI, ZŤP 2,00 €
DETI DO 10 ROKOV ZADARMO
PERMANENTKA na všetky domáce zápasy 100,00 €

Pre všetkých, ktorí sa nebudú môcť zúčastniť zápasu osobne, je k dispozícii live prenos prostredníctvom modulu Slovenskej volejbalovej federácie.

SLOVENSKÝ POHÁR VO VOLEJBALE MUŽOV 2021/2022
V najbližších dňoch pokračuje súboj o cennú trofej. Po úvodnej prehre (1:3) na domácom ihrisku proti TJ Spartak Myjava zabojujú Šarišania o postup do semifinále na kopaniciach. Odveta štvrťfinále turnaja o Putovnú trofej Štefana Pipu sa odohrá v stredu (24.11.2021) o 18:00 hod. v Mestskej športovej hale na Myjave. V prípade rovnosti výsledkov o postupujúcom rozhodne zlatý set. Prvým semifinalistom je po voľnom žrebe ŠŠ volejbal Trenčín. Mená súperov spoznajú semifinalisti po žrebe a 2. kolo sa opäť odohrá na odvety (termíny 15. 12. 2021 a 12. 1. 2022). Finále ženskej a mužskej zložky je naplánované na 5.2.2022.

PROGRAM EXTRALIGOVÝCH ZÁPASOV
Z dôvodu nepárneho počtu účastníkov mužskej najvyššej súťaže majú Miraďáci v nasledujúcom 10. kole pauzu. Najbližšie stretnutie, v ktorom muži vycestujú do Prievidze je naplánované na sobotu (4.12.2021) so začiatkom o 18:00 hod.

Pri domácom stretnutí sa uvidíme až v sobotu (11.12.2021) o 17:00 hod. V Športovej hale Prešovskej univerzity sa predstavia mladíci ŠŠ volejbal Trenčín. Srdečne pozývame fandiť. Pripomíname, že vstup na podujatie je v režime len pre plne ZAOČKOVANÉ OSOBY. Ďakujeme, že svojim zodpovedným prístupom chránite svoje zdravie a zdravie hráčov a realizačného tímu. Za pochopenie ďakujeme.

Foto a zdroj: klub

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD UNIPO Prešov nájdete na FacebookuInstagrameYouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradunipopresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy