POZVÁNKA PLAY-OFF: V STREDU (27.3.) o 19:00 hod. doma proti Svidníku

Po sobotňajších druhých zápasoch štvrťfinále play-off poznáme troch postupujúcich. Stali sa nimi družstvá VKP Bystrina SPU Nitra, VK KDS Šport Košice a VK Prievidza. Meno posledného semifinalistu bude známe až v stredu 27. marca. Hráči VK MIRAD PU Prešov totiž vyrovnali stav série s TJ Slávia Svidník na 1:1 a vynútili si rozhodujúci zápas na domácej palubovke. Víťaz stredajšieho zápasu postúpi do semifinále, v ktorom sa stretne s Prievidzou. Košice zvedú boj o finále s Nitrou. Komárno, Zvolen, Myjava a zdolaný z dvojice Prešov – Svidník sa predstavia v bojoch o 5.-8. miesto.

Srdečne pozývame fandiť na rozhodujúci zápas vyraďovacej fázy. Štvrťfinále sa hrá na 2 víťazné zápasy a keďže sa doteraz o postupujúcom nerozhodlo (stav série 1:1), čaká nás ďalší domáci zápas v stredu (27.3.2019) o 19:00 hod.

V prípade, že sa na zápas nemôžete dostaviť osobne, tak z pohodlia domova, alebo kdekoľvek na mobilnom zariadení, nás môžete sledovať online, prostredníctvom webu www.tvcom.cz alebo aplikácie TVCOM.

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD PU Prešov nájdete na Facebooku, Instagrame a YouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradpupresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy