POZVÁNKA: Exhibičný zápas pre dobrú vec

Srdečne vás pozývame na charitatívny zápas, ktorí odohrajú naši chlapci v stredu (9.3.2022) o 17:00 hod. v Športovej hale Prešovskej univerzity v Prešove.

Celospoločenská situácia nie je jednoduchá, ale napriek tomu sme sa rozhodli pomôcť. Ponúkame možnosť vidieť všetkých hráčov v uvoľnenej atmosfére exhibičného zápasu s možnosťou zapojiť sa do pripravených volejbalových aktivít.

Celý výťažok z dobrovoľného vstupného prevedieme na transparentný účet PRE JAKUBA. Ako motiváciu vám každé euro vymeníme za jeden tombolový lístok o krásne volejbalové ceny a balíčky od partnerov, ktoré vylosujeme v priebehu zápasu. Tešíme sa na vás.

Pripomíname, že vstup na volejbalové podujatia podlieha vždy aktuálnym opatreniam Vlády SR a Hlavného hygienika SR v súvislosti s pandemickou situáciou ochorenia COVID-19.

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je publikum.jpg
FOTO: ilustračné

Športové podujatie bude prebiehať v režime ZÁKLAD.

Pred vstupom do športovej haly:
– majte prekryté horné dýchacie cesty respirátorom FFP2,
– dezinfikujte si ruky,
– vo foyer zaevidujte na seba kontaktné informácie (meno, priezvisko) pre potreby evidencie počtu účastníkov.

ĎAKUJEME, že svojim zodpovedným prístupom chránite svoje zdravie a zdravie hráčov a realizačného tímu. Vždy aktuálne epidemiologické pokyny nájdete na korona.gov.sk

Všetky zápasy je možné sledovať online. Výsledky zverejňujeme na webe a klubových sociálnych sieťach.

Foto: ilustračné/klub

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD UNIPO Prešov nájdete na FacebookuInstagrameYouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradunipopresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy