Na turnaji v Žiline zbierali skúsenosti premiérovo až 6-ti starší žiaci

V sobotu 16.09.2017 sa naša volejbalová mládež zúčastnila turnaja starších žiakov o pohár riaditeľky osemročného gymnázia na Varšavskej ceste v Žiline. Turnaj organizovalo občianske združenie Šport Žilina a postupne sme sa vo vzájomných zápasoch stretli s družstvami Banskej Bystrice, Púchova, Starej Ľubovne, Popradu a domácej Žiliny.

Po nie úplne vydarených dueloch sme sa umiestnili na konečnom, čestnom 6. mieste. Treba však dodať, že z 9 nominovaných, mali tentoraz až 6-ti chalani svoju turnajovú premiéru. Ukázali veľký potenciál a nazbierali potrebné skúsenosti. Odohrané zápasy boli vynikajúcou prípravou pred nadchádzajúcou sezónou 2017/2018.

Konečné poradie turnaja:
1. MŠK Púchov
2. VKM Stará Ľubovňa
3. VK 2012 Junior Poprad
4. OZ Šport Volejbal Žilina
5. Tatran Banská Bystrica
6. VK Mirad PU Prešov

Nominovaní hráči: Tomáš  Čorej, Tomáš Porianda, Sebastian Šuťak, Kristián Pasečiak, Matúš Klimko, Samuel Harcar, Martin Falata, Alexander Verčimak, Patrik Goliaš.

Foto: Tréner Tomáš Lampart

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD PU Prešov nájdete na Facebooku a Instagrame. Sledujte, lajkujte, zdieľajte… ĎAKUJEME! #vkmiradpupresov #miradfamily #miradarmy #vkmiradpuprešov #volejbalvpresove