Mladší žiaci v 3-kovom volejbale na turnaji v Ľubovni

V nedeľu (2. apríla 2023) pokračovala súťaž Oblasti Východ pod záštitou Slovenskej volejbalovej federácie v kategórií mladších žiakov v 3-kovom volejbale. Na posledný turnaj druhej časti o 5.-7.miesto vycestovali Prešovčania do Starej Ľubovne.  Zverenci trénera Jerguša Demčáka predviedli výborné výkony, v ktorých porazili celky Popradu,  svidníckeho a ľubovnianskeho béčka rovnako 2:0 a v tabuľke im patrí konečné 1. miesto.

Nominácia: Lukáš Hvozdovič , Pavol Šilla, Filip Štec, Matúš Košalko a Lukáš Čisarik. 

Zdroj: volleynet.sk, Tabuľka k 20.2.2023

Hodnotenie trénera Jerguša Demčáka: „“Keďže to bol posledný turnaj
tejto sezóny a pre viacerých aj posledný v tejto kategórii, tak som od začiatku chlapcom pripomínal, aby si hru hlavne užili. Veľmi ma potešili najmä chlapci, ktorí do tohto turnaja odohrali len pár lôpt. Práve im som chcel dať šancu zahrať si čo najviac, aby ukázali čo natrénovali počas sezóny. Som rád, že sa príležitosti nezľakli a naopak s podporou “skúsenejších” spoluhráčov zahrali veľmi pekne.
Samozrejme je pred nami kopec práce, ale som rad, že sa takmer sezónna práca pomaly začína prejavovať. Ešte musíme zapracovať hlavne na motivácii a naučiť sa, že pokazeným bodom hra nekončí, ani svet sa nezrúti .”

Foto: Jerguš Demčák

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD UNIPO Prešov nájdete na FacebookuInstagrameYouTube a najnovšie aj na TikToku! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. ĎAKUJEME! #vkmiradunipopresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy #miradfans #fandimmiradu