Miradkemp 2023

V auguste sa v areáli chatovej osady Motorestu Branisko uskutočnil už 9. ročník športového tábora mládeže klubu VK MIRAD UNIPO Prešov. Mladí volejbalisti absolvovali náročný týždeň, počas ktorého sa zlepšili po fyzickej stránke a trávenie voľného času upevnilo aj ich kamarátske väzby.

Aktivity mali koučovia vopred pripravené a sústredenie hodnotili kladne: „Bolo to pekných pár dni, počas ktorých sme mali opäť čas na spoznanie a vytvorenie si pevnejších kamarátskych i športových väzieb. Nechýbala tvrdá drina, ktorú sme striedali rôznymi hrami. Teším sa, ako budú chlapci na sebe ďalej pracovať a zlepšovať sa. Ďakujem klubu za vytvorenie výborných tréningových podmienok,“ hodnotil tréner Tomáš Mačička.

Skupina mladých športovcov si tréningový cyklus spestrila tradičnou turistikou. Chlapci s úsmevom zvládli výstup na tretí najvyšší vrch pohoria Branisko, SĽUBICA, ktorý sa nachádza v nadmorskej výške 1129 m.n.m.

Tradičným vyvrcholením bol spoločný tréning s mužmi, počas ktorého mali mladí nádejní volejbalisti možnosť osobne stretnúť trénera Erika Digaňu i členov mužského kádra.

Foto: Veronika Mihaliková

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD UNIPO Prešov nájdete na FacebookuInstagrameYouTube a najnovšie aj na TikToku! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. ĎAKUJEME! #vkmiradunipopresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy #miradfans #fandimmiradu