Los zápasov o Slovenský pohár 2021

Štvrťfinálové dvojice nového ročníka Slovenského pohára mužov vo volejbale sú známe! V októbrovom štvrťfinále vyzveme mladíkov ŠŠ volejbal Trenčín. Odvety sú na programe 4. novembra.

Foto SP 2019: Lukáš Jaseňák

Obhajca Trofeje Štefana Pipu VK OSMOS Prievidza nastúpi v 1. kole proti TJ Spartak Myjava, zdolaný z februárového Superfinále TJ Slávia Svidník si zmeria sily s VKP Bratislava. Zostávajúce dvojice na základe žrebu utvorili Rieker UJS Komárno s VK KDS-Šport Košice a ŠŠ volejbal Trenčín s VK MIRAD UNIPO Prešov.

Prvé zápasy štvrťfinále sú na programe 21. októbra, odvety 4. novembra. Na dva zápasy sa hrá aj decembrové semifinále (2. 12., 16. 12.), o dvojiciach v ňom rozhodne žreb. Víťazi semifinále zabojujú o pohár v spoločnom Superfinále mužov a žien, ktoré je naplánované na víkend 6. – 7. februára 2021.

SLOVENSKÝ POHÁR MUŽOV 2020/2021

Žreb 1. kola (štvrťfinále):
TJ Spartak Myjava – VK OSMOS Prievidza
TJ Slávia Svidník – VKP Bratislava
Rieker UJS Komárno – VK KDS-Šport Košice
ŠŠ volejbal Trenčín – VK MIRAD UNIPO Prešov

Termíny SP mužov:
štvrťfinále (prvé zápasy 21. 10., odvety 4. 11.)
semifinále (prvé zápasy 2. 12., odvety 16. 12.)
finále (počas víkendu 6. – 7. 2.)

Grafika SVF

Zdroj: svf.sk

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD UNIPO Prešov nájdete na Facebooku, Instagrame a YouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradpupresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy