LIVE HUSTE TV

Bez názvu

 

Aj tento víkend sa môžete tešiť na volejbalový prenos z Huste.tv, ktorá odvysiela šláger mužskej extraligy medzi obhajcom titulu ŠK Chemes Humenné a nezdolaným lídrom tabuľky VK MIRAD PU Prešov. Duel sa uskutoční v sobotu o 18:00.huste

Prešov sa pred začiatkom sezóny posilnil o Martina Sopka, Michala Červeňa, Kamila Feňa, či Juraja Drobňáka a logicky má v súťaži najvyššie ambície. A tie zatiaľ aj zverenci trénera Ľuboslava Šalatu potvrdzujú, keď vyhrali zatiaľ všetkých osem zápasov. Najviac sa natrápili v Myjave, kde otočili z 0:2 na 3:2 a naposledy doma s Komárnom, keď v piatom sete prehrávali 7:10, ale skóre vďaka skvelému servisu Sopka otočili.

Humenčania naopak svoj tím oproti minulému ročníku omladili, odišli legionári De Amo, či Sarnecki a šancu dostávajú aj mladí hráči. Najväčšou letnou posilou je blokár s reprezentačnými skúsenosťami Peter Kašper, ktorý sa pod Vihorlat vrátil po dvoch rokoch. Tréner Richard Vlkolinský však má stále k dispozícii kvalitný káder, ktorý má aj v tejto sezóne veľké ambície. Z doterajších ôsmich duelov prehrali „Chemesáci“ dva a oba vonku – v Komárno a v Myjave. Humenčania sú tradične veľmi silní doma aj vďaka svojim výborným fanúšikom. Prehrá obhajca titulu prvýkrát na domácej palubovke? Alebo padne prvýkrát v sezóne Prešov? Odpovede na tieto otázky sa dozvieme v sobotu večer, ak nepôjdete na volejbal do haly, určite si zapnite Huste.tv.

huste

http://live.huste.tv/intro