Extraligová sezóna ukončená
OBROVSKÉ ĎAKUJEME #miradfamily  vám všetkým od partnerov, cez sponzorov, rodiny hráčov, fanúšikov až po priateľov volejbalu za podporu, ktorú ste nám akokoľvek prejavili v sezóne 2023/2024.
 
Nesmierne si vážime každý jeden potlesk, dupot, bubnovanie, skandovanie, žmurkanie, palce hore, správy, telefonáty, „Páči sa mi to“, srdiečka followovanie, subscribovanie, DMs i reakcie na naše veselé videá, storička, tiktoky a shortsy. 
 
Pod vysokou sieťou to boli náročné súboje, kde často rozhodovali detaily. Dosiahnuť jednorazový triumf, pohár, medailu je často jednoduché, oveľa náročnejšie je držať sa niekoľko rokov v TOP slovenskej špičke. 
 
Aj tento rok sme sa vám snažili priniesť ďalší úspech, ale po dvoch strieborných rokoch je to zemiakové obdobie. Ako sa hovorí, keď ti dá život zemiaky, urob si naľečniki! 🙂 A my už usilovne pracujeme na príprave novej  jubilejnej sezóne vo viacerých ohľadoch. 2024/2025 bude MEGA! Máte sa na čo tešiť.
Niké Extraliga mužov 2023/2024: VK MIRAD UNIPO Prešov – 4. miesto
Niké Slovenský pohár vo volejbale mužov 2023/2024: VK MIRAD UNIPO Prešov – semifinále
 
Hráči: Adam Čoma, Michal Červeň ml., Vincent Rzyman, Peter Barták, Ivan Tasev, Ján Jendrejčák, Erik Gulák, Michal Ščerba, Ivo Samuel Rosina, Patrik Goliáš, Martin Turis, Martin Falat, Matúš Suchanič, Pavol Anderko.
Realizačný tím: Erik Digaňa – hlavný tréner, Martin Dobiáš – asistent trénera, Gabriel Harčarík – kondičný tréner, Marián Palenčar – generálny manažér, Milan Kundľa – športový koordinátor, Vladimír Gábor – masér, Veronika Mihaliková – foto/video, Daniel Koháni – foto/video, Jana Peregrinová – media.
Wau, opäť to bola parádna jazda! Poďakovanie patrí okrem hráčov, trénerov aj celému realizačnému tímu a ľuďom, ktorí akýmkoľvek spôsobom pomohli a prispeli k zdarnej organizácií a chodu extraligových a mládežníckych súťaži.
 
V tomto zložení sme sa možno stretli naposledy, ale nezabúdajte, že kdekoľvek sa vyberiete, jedna vec sa nemení. Na svoju volejbalovú rodinu sa môžete kedykoľvek obrátiť. #miradfamily4ever

Foto: Veronika Mihaliková

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD UNIPO Prešov nájdete na FacebookuInstagrameYouTube a najnovšie aj na TikToku! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. ĎAKUJEME! #vkmiradunipopresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy #miradfans #fandimmiradu