Cvičenie na doma pre mládež od trénera Erika

Vzhľadom na protiepidemiologické opatrenia vydané Vládou SR a hlavným hygienikom SR boli prerušené mládežnícke ligy aj tréningový proces.

Síce sú zatvorené telocvične a športoviská, ale hýbať sa dá aj doma. Tréner mládeže Erik Digaňa pripravil jednoduché videonávody na cvičenie. Inšpirujte a pridajte sa. Videá budeme postupne aktualizovať.

2 série po 20 opakovaní
3 série po 10 opakovaní
3 série po 20 opakovaní a 3 série 2x hore, 2x dole
Odbitie tlesknutím 3 série po 10 opakovaní, Odbitie tlesknutí o stehná 3 série po 10 opakovaní
Odbíjanie v stoji 4 série po 20 sek., Odbijanie na pravej nohe 3 série po 20 sek., Odbíjanie na ľavej nohe 3 série po 20 sek., Odbíjanie na fitlopte 3 série po 30 sek.
Pravá ruka 3 série po 20 opakovaní, Ľavá ruka 3 série po 20 opakovaní, Striedanie rúk 3 série po 20 opakovaní

Ďakujeme, že ste s nami cvičili. Buďme zodpovední a ak to nevyžaduje situácia, zostaňme doma a dodržiavajme hygienické opatrenia. Pre posilnenie imunity v týchto dňoch odporúčame jesť viac ovocia a zeleniny. Nezabúdajme ani na pravidelný pitný režim a posilnenie mysle optimistickými myšlienkami. Spoločne to zvládneme!

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD UNIPO Prešov nájdete na Facebooku, Instagrame a YouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradunipopresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy