9. kolo extraligy: LINK na LIVESTREAM v Komárne

Vo štvrtok (14.11.2019) odohrajú muži zápas 9. kola Edymax extaligy na palubovke súpera VK Spartak UJS Komárno. Začiatok zápasu je naplánovaný na 19:00 hod. Spoločne fandíme VK MIRAD PU Prešooov do tohooo!

V Komárne bol pred sezónou v šatni veľký prievan, najmä smerom dovnútra, Spartak s novými posilami rozhodne môže pomýšľať na medailové stupne. V úvode sezóny sa bude musieť tréner Robin Pělucha ešte zaobísť bez Mateja Kubša, ktorý pre zranenie vynechal aj európsky šampionát.

Igor Rehák s Michalom Sládečkom zamierili do Prievidze, ale nové tváre sú rozhodne adekvátnymi náhradami – z Nitry prišli Juraj Zaťko s Petrom Kašperom, z Myjavy bombardér Jakub Petráš, z Unterhachingu sa domov vrátilo libero Martin Turis a veľkou hviezdou Spartaka bude skúsený smečiar František Ogurčák, ktorý naposledy pôsobil v talianskej Ortone. Tridsaťpäťročný Ogurčák pôsobil na jeseň 2017 krátko v Nitre, predtým hral na Slovensku naposledy ešte na štarte kariéry v roku 2003 v Púchove.

Držať palce Prešovčanom môžete pri obrazovkách internetovej televízie www.TVcom.cz, alebo cez mobilnú aplikáciu TVcom, kde bude prenos streamovaný. 

O výsledku vás budeme informovať na webe a sociálnych sieťach.

Hneď v sobotu (16.11.2019) cestujeme za súperom „vonku“. O 18:00 hod. si tretíkrát v tejto sezóne zmeriame sily s prekvapením sezóny, tímom TJ Spartak Myjava. Fandiť z pohodlia domova, alebo kdekoľvek na mobilnom zariadení môžete online prostredníctvom webu www.tvcom.cz alebo aplikácie TVCOM.

Na domácom ihrisku sa vidíme v SOBOTU (23.11.2019) o 17:00 hod. O body zabojujeme proti mladému tímu VKP SPU Nitra. Srdečne pozývame fandiť!

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD PU Prešov nájdete na Facebooku, Instagrame a YouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradpupresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy