7. kolo extraligy: LINK na LIVESTREAM v Trenčíne

V sobotu (2.11.2019) odohrajú muži zápas 7. kola Edymax extaligy na palubovke súpera ŠŠ volejbal Trenčín. Začiatok zápasu proti mladíkom je naplánovaný na 16:00 hod. Spoločne fandíme VK MIRAD PU Prešoooov do tohooo!

Klub, ktorý dlhoročne vystupoval v extralige ako COP Trenčín, tentoraz pôsobí pod názvom Športová škola (ŠŠ) volejbal Trenčín. V Trenčíne tradične prišlo v lete k väčšiemu počtu zmien – do Košíc odišlo trio Ondruš, Goč, Kurej, do Nitry blokári Kyjanica a Jendrejčák. Mladíkov naďalej vedie skúsený odborník Peter Kalný.

Trenčania pôsobia len v základnej a nadstavbovej časti, v play-off neštartujú.

Držať palce Prešovčanom môžete pri obrazovkách internetovej televízie www.TVcom.cz, alebo cez mobilnú aplikáciu TVcom, kde bude prenos streamovaný. 

O výsledku vás budeme informovať na webe a sociálnych sieťach.

O týždeň sa vidíme na domácom ihrisku. V SOBOTU (9.11.2019) netradične o 16:00 hod zabojujeme o body proti východniarskemu rivalovi TJ Slávia Svidník. Srdečne pozývame fandiť!

FOTO: ilustračné – FB copvolley Trenčín

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD PU Prešov nájdete na Facebooku, Instagrame a YouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradpupresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy