4. kolo extraligy: LINK na LIVESTREAM zápasu v Košiciach

V piatok (11.10.2019) odohrajú muži zápas 4. kola Edymax extaligy na palubovke súpera VK KDS ŠPORT Košice. Začiatok zápasu je naplánovaný na 18:30 hod. Pridajú Miraďáci na svoje konto ďalšie súťažné body? Spoločne fandíme VK MIRAD PU Prešoooov do tohooo!

Košičania vstúpili do nového ročníka extraligy ako obhajcovia trofeje Slovenského pohára 2019 a extraligový finalisti. Káder prešiel takisto zmenami. Francúzsky nahrávač Quentin Rossard prestúpil do švédskeho klubu Hylte/Halmstad, poľské libero Marcin Kryš sa vrátil do domácej druhej najvyššej súťaže a bude si obliekať dres Čenstochovej, blokár Miloš Labik zamieril do francúzskeho Cambrai a ďalší blokár Jakub Bališin ukončil kariéru.

Káder trénera Richarda Vlkolinského vystužilo trio hráčov z COP Trenčín, nahrávač Samuel Goč, smečiar Nikolas Ondruš a libero Pavol Kurej, z Liptovského Mikuláša prišiel blokár Marek Machovec. Košičania sa v novej sezóne opierajú o výkony skúsených opôr Miroslava Jakubova, Martina Sopka ml. či Patrika Lamanca a radi by nadviazali na minulú sezónu, ktorá bola pre nich najúspešnejšia v histórii.

Držať palce Prešovčanom môžete pri obrazovkách internetovej televízie www.TVcom.cz, alebo cez mobilnú aplikáciu TVcom, kde bude prenos streamovaný. 

O výsledku vás budeme informovať na webe a sociálnych sieťach.

Na domácej palubovke sa predstavia Miraďáci vo štvrtok (17. 10.2019 ) o 19.00 hod. proti Reprezentačnému družstvu U18, ktoré je priemiérovo zapojené do extraligy. Srdečne pozývame fandiť.

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD PU Prešov nájdete na Facebooku, Instagrame a YouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradpupresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy