3. kolo NADSTAVBY: LINK na LIVESTREAM zápasu v Košiciach

V sobotu (9.2.2019) o 18:30 hod. odohrajú naši muži tretí zápas nadstavbovej časti Edymax extraligy v elitnej skupine (1.- 4.) proti VK KDS Šport Košice. Bilancia zápasov s východniarskym rivalom je zatiaľ nerozhodná 1:1. Ako to dopadne tentokrát? Buďte pritom s nami!

Držať palce Prešovčanom môžete pri obrazovkách internetovej televízie www.TVcom.cz, alebo cez mobilnú aplikáciu TVcom, kde bude prenos streamovaný. 

O výsledku vás budeme informovať na webe a sociálnych sieťach.

Extraliga má budúci víkend plánovanú pauzu. V dňoch 16.-17. februára sa uskutoční FINAL FOUR turnaj o Slovenský pohár v Mestskej športovej hale v Humennom. Na súboje o prvý vrchol sezóny sme sa kvalifikovali cez štvrťfinále, v ktorom sme 16. januára fantasticky zdolali favorita a obhajcu trofeje VK Prievidza po napínavom zápase 3:2.

Viac o finálovom turnaji FINAL FOUR a predaji vstupeniek TU

Súperom našich mužov v semifinále (16.2.2019 o 15:30 hod.) bude minuloročný finalista, tím TJ Slávia Svidník. Druhú semifinálovú dvojicu tvoria VKP Bystrina SPU Nitra a VK KDS-Šport Košice (16.2.2019 o 18:30 hod.). Ženských aj mužských víťazov trofeje Slovenského pohára spoznáme v nedeľu (17.2.2019).

Pri domácom extraligovom zápase sa vidíme v sobotu (23.2.2019) v netradičnom čase o 16:00 hod. V 4. kole nadstavby sa môžete tešiť na zápas proti obhajcovi trofeje z Prievidze. Srdečne pozývame fandiť na ihrisko Športovej haly Spojenej školy.

FOTO:  Facebook VK KDS Šport Košice + klub

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD PU Prešov nájdete na Facebooku, Instagrame a YouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradpupresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy